| Sotchi a întrebat:

Salutare, am si eu o problema cand imi setez rezolutia de pe destop pe 800x600 imi apar 2 dungii stanga / dreapta. La fel si in Counter - Strike. Aveti idee cum o pot rezolva? Intel Core i3-2348M (2. 3GHz, 3MB L3 cache)NVIDIA GeForce 710M with 1 GB Dedicated VRAM 15.6 HD LED LCDVa multumesc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tigrisorul00 a răspuns:

Pai de ce vrei aceasta rezolutie? trebuie sa lasi rezolutia recomandata acolo.

| Sotchi explică:

Am rezolvat, voiam sa nu se vada in Counter-Strike barele negre pe stanga / dreapta.