| georgemessi a întrebat:

Merge Gta 4 pentru pc meu?
Are cam asa;
Intel b960 procesor 2. 2ghz 2MB L3 CACHE
NVIDIA GEFORCE 710M with 2GB dedicated VRAM
4 GB DDR3 Memory
500GB HDD

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Te-a salvat placa video.Cu procesorul ăla nu aveai ce face dacă nu era placa video de 2GB.Îţi merge GTA4 bine.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

O sa mearga dar grafica o lasi pe la low.

| Jipa95 a răspuns:

Merge, si inca chiar foarte ok.

Bft!

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Mă gândesc că ai laptop.Intră aici http://www.systemrequirementslab.com/cyri.Ai nevoie de Java ca să-ți detecteze componentele.

| CMV1994 a răspuns:

Merge dar cu detaliile la undeva intre minim-medium. Am avut exact configuratia ta pe un laptop Acer E1-531G. Este un laptop ok doar ca jocul a fost prost optimizat! Iti trebuie un monstru de placa video ca sa il rulezi decent!

| YoNuTzUuU a răspuns:

Merge frate dar grafica trebuie lasata pe low, daca nu preferi lagg...winking Multa bafta...