| Bello_Silviu_1995 a întrebat:

Am si eu o problema cu Cs GO-ul! Cand vreau sa intru intr-un competitiv sau casual imi apare o fereastra cu 'Vac nu a putut sa-ti verifice sesiunea de joc'Ma poate ajuta cineva sa repar problema? Dau funda

Răspuns Câştigător
| AmValoareSiMaJocKappa a răspuns:

1.Verifica-ti fisierele jocului. ( Te duci pe Steam, click dreapta pe CS:GO, dai pe Properties, sus apesi pe Local Files si dupa aceea pe butonul ''Verify Integrity of Game Files''
2.Reinstaleaza-ti jocul.
3.Fii sigur ca ai cele mai noi update-uri ale jocului. (Te duci pe Steam, dai click dreapta pe CS:GO, apesi pe Properties, dai click pe Updates si dupa aceea apesi pe un buton sub text-ul ''Automatic Updates'', iti va deschide o lista si tu apesi pe prima, ''Always keep this game up to date'' SAU poti sa te duci pe butonul de download de la Steam si sa dai START la ultimul update in cazul in care nu l-ai downloadat.
4.Restarteaza Steam-ul, de obicei unele probleme din jocuri sunt cauzate de Steam, mai bine ca sa fi sigur il inchizi si il repornesti, poate il si reinstalezi.
5.Asigura-te ca joci pe versiunea corecta a jocului. (Te duci pe Steam, dai click pe CS:GO, apesi pe ''Properties'', sus dai click pe ''Betas'' si dai click pe butonul de sub textul ''Betas'', acolo iti va aparea o lista si tu vei apasa pe prima ''NONE - Opt out of all beta programs''
6.In cel mai rau caz, ai luat VAC Ban, Ban pe contul de Steam ce nu o sa-ti mai permita sa mai joci niciun joc facut de Valve, asta inseamna ca ai dat banii degeaba pe CS:GO daca ai luat VAC Ban.

Sper ca te-am ajutatwinking