| fgdsfadsfds a întrebat:

Am o problema cu magazinul de obiecte din metin2 si anume ca atunci cand dau pe "moneda" aia imi apare o fereastra si imi scrie :"Eroare, sesiunea a expirat. Din motive de securitate trebuie sa redeschizi magazinul". Aceasta eroare imi apare de cand joc metin2ro si nu am reusit sa o rezolv nici pana acum...
Dau funda celui care ma poate ajuta.

2 răspunsuri:
| IonuTzIonut a răspuns:

Iate dupa tutorialul acesta si pun pariu ca o sa mearga!
http://www.youtube.com/watch?v=kGE1hScBpUw

| Etbag a răspuns:

Si eu am avut exact problema ta iar solutia a fost sincronizarea orei:
dublu clik pe ora -> in Time Zone alegi GMT +2: Bucharest si bifezi "Automatically adjust clock for daylight saving changers" ->apoi la Internet Time, bifezi "Automatically synchronize with an Internet time server -> Update now si astepti putin sa ti se regleze ora...
Apoi iti merge Item-Shopul fara probleme happy