| Rmircea92 a întrebat:

Am si eu o problema cu ETS 2.In general merge bine, fara sacadari insa cateodata cand apas M pentru harta, esc pentru meniu sau radio imi iese pur si simplu din joc fara sa imi dea eroare sau orice altceva.pana la actualizarea de 1.36 nu am avut probleme.m-am gandit ca asta e problema si am revenit la 1.35, 1.34 si tot la fel imi face..Va rog cine stie sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Si mie-mi facea intr-un fel destul de ciudat, isi alegea momente random in care efectiv zici ca dacdea crahs dar se ducea pe Desktop si revenea iar in joc, se incarca si ma dadea cu o secunda inainte; aiurea era cand se-ntampla sa iau cirbe stranse si sa nu fi avut salvari in ultimele 5 minute... mi-am dat rage-ul pana am trecut pe ultima versiune insa mi-a facut figuri cu profilul si salvarile, nu le mai incarca asa ca am zis sa-ncep iar... proasta idee pentru ca noul update laguieste destul de mult in comparatie cu versiunea fara Romania inclusa.
Cand vine vorba de problema ta, pare mai mult o problema de la joc si nu de la sistem; sugerez sa contactezi developerii, poate vei ajunge la ceva.