| Ovydiw a întrebat:

Am si eu o problema cu LeagueOfLegends...
Deci sa va spun, acum 1luna l-am avut. l-am jucat si intr-zi nu aveam ce face si l-am sters.insa acum vreau sa joc iar numai ca atunci cand se descarca, se instaleaza tot dar nu-mi mai da inconita aia unde dau click pe ea si incepe jocul(Launcher`ul)!
Deci se instaleaza si nu imi mai apare launcherul...mentionez ca am incercat sa descarc unul de pe net insa nu merge(da error)!
Deci dau FUNDITA + VOT la cine ma poate ajuta!
Va rog mult de tot! Multumuesc!

1 răspuns:
| Hotima a răspuns:

Descarca-l de aici http://signup.leagueoflegends.com/en/signup/redownload si trebuie ca sa iti mearga