| quickly a întrebat:

Salutare. Am si eu o problema cu mouse-ul care persista de cateva ore, mai exact numai merge adica e ca si cand ar face scurt, recunoaste windosu pentru moment device-ul daca-l misc putin iar numai merge. Este un mouse a4tech x718 bk Black. Pana azi nu prea am avut probleme eu ma joc la laptop, il mai miscam cateodata si isi revenea nu aveam probleme, dar acum vad ca nu prea mai merge deloc. L-am probat si la pc-ul cel mare si acolo face figuri se stinge pc de la el... Care ar fi problema ca de ars nu are sigur nimic ars straight face
Deci repet bag mouse-ul, il recunoaste putin merge normal apoi daca misc putin se intrerupe din nou. Dar acum vad ca numai merge deloc cred ca decat daca-i dau restart straight face
Poate cineva sa ma ajute?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil sa inpuscat firul undeva, acolo unde intra firul in mouse.Eu l-am desfacut(mousul), am taiat o bucatica din el, pentru ca era inpuscat, apoi am lipit firele cu pistolul de lipit.Ramane la alegerea ta daca vrei sau nnu sa faci operatia asta.Intai deschide mousul si urmareste unde e firul inpuscat(rupt).