| RaulAdi a întrebat:

Salutare, am un xbox one … recent mi-am cumparat jocul wwe2k20 fizic adica cd. l am instalat ieri a mers perfect s-a miscat super bine… dar acum imi merge jocul in lag … de ce?????

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ori ai prea multe jocuri instalate si s-a umplut memoria consolei ori isi face consola actualizari. Isi va reveni cand termina toate actualizarile! daca n-a revenit pana acum...

| RaulAdi explică (pentru lpavel):

Inca nu si a revenit, faza e ca nu arata ca isi face update … memoria e 51 % folosita

| lpavel a răspuns (pentru RaulAdi):

Atunci fa ce zice asta aici: https://www.youtube.com/watch?v=tVIKkNK-Rbo