| XsiDEEE a întrebat:

Salutare. Are cineva samsung galaxy i5500? Doresc si eu sa cumpar unul. Imi poate spune cineva daca se poate schimba culoarea fundalului din meniu? Ma refer la acel albastru.

1 răspuns:
| Zendayya a răspuns:

Eu am galaxy i5500. culoarea meniului nu se poate schimba dar asta nu prea conteaza... in rest telefonul mi se pare super bun(cu exceptia virusilor care mi-au intrat in telefon deoarece am uitat sa imi instalez antivirus). in rest totul e ok. funda?happy