| Anynamee a întrebat:

Cine imi poate spune cele mai tari jocuri android? Pentru samsung galaxy i5500... cele mai multe si mai bune primesc funda big grin

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Păi ai putea lua de pe net jocuri pe care le pui pe telefon prin intermediul cablului de date (din calculator) sau daca ai net pe telefon poţi descărca jocuri din Android Market unde ai peste 10000 de jocuri interesante. Uite şi un link : https://market.android.com/apps/GAME,dar şi cateva jocuri tari:
1. Angry Birds
2. Angry Birds RIO
3. Angry Birds Season
4. Tank Hero
5. Cut the Robe
6. Turbo Fly 3D
7. Bib Spot Fishing
8. Galataxy
9. Bugs Race
10. Bomb Toss
11. fRUIT NINJA
12. Grow
13. Fishing Game
14. Alien Defense
15. Stick Swing
16. Tap Fish
17. Aliens
18. X Construct
19. Droid Falldown
20. Droid Jump
21. Extreme Droid Jump
22 3D Weapons
23. Abduction
24. Army Sniper
25. Ninja Rush
26. Ninja Jump
27. Mouse Trap
28. Pool Master Pro
29. Robotek HD
30. Drag Toilet Paper
Pa, pa şi Noapte bună!

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Intra in Market la Games, si la fiecare categorie de jocuri ai cate-un top cu cele mai descarcate.
Try it.

| introduaicinumele a răspuns:

1. Angry Birds
2. Angry Birds RIO
3. Angry Birds Season
4. Tank Hero
5. Cut the Robe
6. Turbo Fly 3D
7. Bib Spot Fishing
8. Galataxy
9. Bugs Race
10. Bomb Toss
11. fRUIT NINJA
12. Grow
13. Fishing Game
14. Alien Defense
15. Stick Swing
16. Tap Fish
17. Aliens
18. X Construct
19. Droid Falldown
20. Droid Jump
21. Extreme Droid Jump
22 3D Weapons
23. Abduction
24. Army Sniper
25. Ninja Rush
26. Ninja Jump
27. Mouse Trap
28. Pool Master Pro
29. Robotek HD
20. Drag Toilet Paper.
Eu lea-am luat pe toate de pe Android Market si toate merg OK.
PS: Ultimul este foarte FUNNY laughing)) rolling on the floor)

| Bloomi a răspuns:

Eu am pe Samsung galaxy mini s5570 jocu Angry Birds...mie-mi place jocu si mai am unu MonkeyKickOff...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fruit ninja,

| sunshine9327 a răspuns:

Drag toilet paper e prea tarelaughing. Care este recordul vostru?