| mTdzek a întrebat:

Salutare!
As vrea sa imi cumpar o tableta si nu stiu ce sa aleg. Bugetul este de 1200 lei.
P.S:As dori sa iau cea mai buna tableta pentru a naviga pe internet.
Va rog raspundeti doar cei care aveti o oarecare experienta in domeniu nu cei care merg pe ideea"am auzit eu, asta e foarte buna "

3 răspunsuri:
| ClimateZone a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu: http://www.thejournal.ro/it-tehnologie/ce-tableta-sa-imi-aleg/

Vezi ce iti place, e cam in bugetul ales de tine.

| mTdzek explică:

Vonion,dar ce model? funda dau raspunsului care imi place, momentan e doar unul...

| Andreea711 a răspuns:

Eu zic ca Vonino e destul de buna si convenabila,
Funda?