| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,TPU! Am o intrebare, si va rog sa fiti seriosi si foarte detaliati...Ma gandesc sa imi cumpar o tableta,dar chiar nu stiu ce sa aleg! Eu vreau ca bateria sa tina mult,sa pot naviga bine pe net si sa pot juca jocuri, asculta muzica, face poze... Bugetul-1200 lei.Va rog sa ma ajutati, chiar nu am nici o idee care ar fi cea mai buna! MULTUMESC ANTICIPAT!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma pricep la tablete dar cu acei bani, poti achizitiona un laptop mai putin performant, dar binainteles mai bun decat atbleta. Cu tabletele mereu ai surprize, o zi buna.

Răspuns utilizator avertizat
| ion933 a răspuns:

Poti lua o tableta Samsung 3 este foarte buna