| X3L3R0N a întrebat:

as vrea sa stiu cam ce jocuri mi-ati recomanda sa joc adica jocuri frumoase in adevratul sens al cuvantului jocuri care sa stai captiv i fata monitorului. (fara metin2 cs 1.6 quake, team fortress and all clasic games )! as dori niste jocuri captivante nu sunt mofturos adica sa am ceva anume de exemplu strategie ori sootere ori multiplayer ori ce credeti voi ca vatiu jucati si c a meritat :d
Cerintele de sistem nu e o probleme e printre ultimele ce ncesita jocurile deci nu prea are de ce sa nu mearga si anume :

OS : windows 7 32biti (key activat)
RAM : 4GB | 3.2 (in folosinta)
Procesor : AMD Athlon(tm) X2 260 (3. 2ghz[3200mhz])
HDD : 500 gb sata 2
Placa video : Saphire ATI Radeon 6570 2gb, 128 bits, gddr5(aprox total memory 3445 MB)
Placa de baza : MSI (nu mai stiu exact marca, suporta pana la 16 gb ram si are slot pxi expres)
monitor : Led, 19 inchi Accer

As dori niste jocuri faine adica sa merite sa fie jucae! Multumesc si cele m-ai bune vor primii funa!

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Cele mai tari jocuri din zilele noastre sunt: Call of Duty Black Ops, Batman Arkham City (jocul anului), Splintel Cell Chaos Theory, Serious Sam 3 BFE, Halo 4, Battlefield 3 si Naruto Ultimate Ninja Impact.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darkmy a răspuns:

Fable 1 si 3
Mafia 1 si 2(recomand 2)
The Godfather 2
Portal 1 si 2
Half Life 2, Episode 1 si 2
Red Faction Armageddon
Black and White 1 si 2

@ThEEmperoR Naruto Ultimate Ninja Impact este exclusis PSP(PlayStation Portable)

| X3L3R0N explică (pentru ThEEmperoR):

Ai dreptate per total :d am sa incerc astazi bf 3 :d i-ti multumesc pentru raspuns dar in leatura cu naruto din cate stiu e numai pentru psp sunt unele din rusia dar nu sunt la asteptarile mele ori cum multumes: D

| ThEEmperoR a răspuns (pentru X3L3R0N):

Gasesti decat pe un site piratat naruto, dar cerintele sunt extrem.