| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Salutare happy as vrea sa va intreb ceva in legatura cu gta 5, mai exact as vrea sa stiu daca serial key-ul pe care il cumperi este asociat contului social club, ma refer la faptul daca reinstalez jocul in urma unei defectiuni ma loghez cu contul sochial club si practic ar trebui sa nu mai introduc serialul.Asa sta treaba?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

NU, nu va mai trebui sa introduci serialul, numai te loghezi si gata! Bafta!