| alexandru28469474 a întrebat:

Aseara jucam metin2 ham.mer si am gsit unu pe care sa facem schimb pe 2 metinuri am intrat in 2 mini screen si am dat eu acc primul si el nu a mai dat asa ca am pierdut un mod crying singurul pe care il aveam. Nu mai pot de nervi
Cine ma poate ajuta si [pe mine cu un cont cu status sau mod nu conteaza rasa sa fie bunicel va rog
Sa dea add mess: bodarlanalex
Skipe:bodarlanalex

NU LASATI CONTUL IN RASPUNS

FUNDA CEL MAI BUN RASPUNS

1 răspuns:
| FunkkyGames1 a răspuns:

Frate, asta e. E greseala ta. Noi nu te putem ajuta. E ca si cum un om ar da 200.000 euro unui strain. Intelegi tu. Pe lumea asta nu se da nimic gratis