| alexandru28469474 a întrebat:

Va salut pe toti! Aseara ma jucam mein2 hammer pvp si cineva a vrut sa ii dau modul de aici pe unu steel mi-am luat stel l-am facut am intrat si am dat primul. iar el nu a mai dat. ce sa fac... Nu mai pot de nervi
Ma puteti ajuta si pe mine cu un cont cu status sau un mod nu coteaza rasa va roog mult cine are sa nu scrie contul la raspuns sa dea add
Skype :bodarlanalex
Mess:bodarlanalex

Răspuns Câştigător
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Salut! In primul rand cum sa dai tu primul? Se baga amandoua metinele pe mini screen sa le vezi pe amandoua. Dati neg. pe amandoua si cand da ala accept dai si tu si tot asa si pe celelalt. Si add : adymar_26@yahoo.com pe mess. Iti dau un cont sura bunicel.Nu are bugu la vit. farmec.

| alexandru28469474 explică (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Ti-am dat add astept un accept happy

1 răspuns: