| Enduro4life a întrebat:

Salutare, cand intru in csgo imi da un ecran negru si scrie asa : D-SUB
OUT OF RANGE
67. 5kHz / 60 Hz

Ce sa fac? Ajutor

1 răspuns:
| Epickk a răspuns:

Salut!
Aparent eroarea respectiva o ai din cauza rezolutiei setata de tine sau din joc
Ai si posibilitatea sa o setezi direct din steam.
Incearca sa urmezi pasii cu atentie.
Banuiesc ca-l ai in Engleza
Intra in Steam Library > Click dreapta pe CS GO > Properties > Set Launch Option si dupa scrie :
-w *** h ***
In loc de stelutele respective de la W si H, pui rezolutia pe care o vrei sau rezolutia acceptata de calculatorul tau.
Spre exemplu "800x600"
Aici esti nevoit sa te joci tu cu dimensiunile, eu nu te mai pot ajuta din pacate.
M-as bucura sa-ti fie de folos.
Multa bafta!
Sa-mi spui si mie ce-ai facut si daca a mers!