| vlady434 a întrebat:

Am o problema la Crysis 2. Cand intru in el, imi apare ecran negru, se aude sonorul jocului si imi scrie pe ecran :"Out of Range". Am intrat in proprietati si am incercat sa-l pornesc cu rezolutie 600x480(daca-mi amintesc bine), si nu a mers. L-am dezinstalat de 3 ori si reinstalat si nu a mers. Mai aveti idei? Ce-as putea sa-i fac?
P.S.: Am Windows 7 pe 64 biti.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca exista in My Documents cumva setari de la joc, posibil sa fie un.cfg sau.ini, orice ce se poate edita, incat sa ai posibilitatea sa modifici rezolutia de acolo!