| LunguRobert a întrebat:

Salutare, când joc fifa 19 pe pc dintr-o dată ma trece cu portarul si nu ma lasă sa iau alt jucător! Ce sa fac? Ce are?
P.s jocul nu e cumpărat!

1 răspuns:
| Kreefy a răspuns:

Vezi in setari poate ai vreun buton ca sa selectezi portarul, si il apesi din greseala.
Incearca dupa cu un default settings daca nu ai gasit nici un buton de genul.
Daca nu. cauta sa descarci jocul din alta parte, mai sunt si jocuri cu probleme sau virusate atuncic and le descarci si nu sunt originale.