| LolaLOL98 a întrebat:

Am inceput si eu sa joc jocul "Top Eleven Be a Football Manager" si am cumparat un jucator dar nu ma lasa sa semnez contractul pentru ca nu mai am spatiu si imi spune sa vand un jucator. Cum vand un jucator? Va rog, ajutati-ma! Scrieti raspunsuri cat mai detaliate, sunt incepatoare la acest joc!

Răspuns Câştigător
| Karakopodal a răspuns:

1.Apesi pe jucatorul care vrei sa-l vinzi(pe numele lui) (cel mai prost rezerva jucator pe care il ai)
2.Dai acolo sus ca e o bara la ce iti apare apesi pe Contract
3.Acolo mai jos iti apar 3 optiuni dai click pe ultima (Sack)
4. Nu o sa-l vinzi dar ti-l da afara din echipa si face loc
5. Sper ca te-am ajutat!

| LolaLOL98 explică (pentru Karakopodal):

Multumesc mult de tot!

| Karakopodal a răspuns (pentru LolaLOL98):

Fundita? :O