| Razvan03Andrei a întrebat:

Salutare!

Care este parola de la Travian Hack v8.5.0.1?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| EckoTM a răspuns:

.nu am folosit acest hack dar daca este in formatul.rar.zip poti folosi RAR password cracker sau ZIP password cracker,, depinde de formatul lui-eu cred ca este in.rar, deci iti recomand rar pw cracker

1 răspuns:
| EckoTM a răspuns:

Apropo,daca nu ai gasit pe net sau daca nu a functionat rar pw cracker uite aici un link http://www.passwordrecoverytools.com/download.asp -vezi sa iti alegi sistemul de operare(32bit-x86 sau 64bit-x64) BAFTA!