| Razvan03Andrei a întrebat:

~Dau fundita!~
1.Stiti cumva cum se face un script?
2.Cu ce program se face un hack? Orice hack in afara de Cheat Engine(ca nu il inteleg delocbig grinhappy )
3. Exista hack-uri pentru jocuri gen:The-West; Grepolis; Farmerama; My brute; Travian, Travians...etc...

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

1. Depinde... in principiu scripturile sunt codul pe care se bazeaza programele. Trebuie sa stii ceva programare pentru ele gen c, c++, java.

2. Daca nu intelegi nimic din Cheat Engine esti chiar praf. Sincer. Nu vreau sa mi bag joc de tine dar ar trebui sa mai inveri cate ceva si apoi sa pui intrebari mari.

3. Probabil exista o cale dar e greu de gasit. Daca esti un programator bun... hackuiesti si casa albawinking

| M' a răspuns:

Hack pentru the west, grepolis si restu...nu se gaseste nici nu se poate face deoarece sunt jocuri brower si sunt protejate de anti hack.

| Razvan03Andrei explică:

Shadowhek, explica-mi tu despre Cheat Engine.
Stiu sa hack-uiesc in gen:"Opritul timpului" sau cateva jocuri de pe miniclip.com happybig grin
Explica-mi tu atunci

| ombladon156 a răspuns:

Imi pare rau dar numai cheat engine stiu crying