| Sarius1994 a întrebat:

Caut si eu un joc asemanator cu The Punisher sau Rogue Trooper va rog nu vreau s aaut de call of duty, counter strike sau alte fps de duzina vreau ceva frumos (nu vreau prototype sau assassin's creed ori left 4 dead ) poate fi ceva vechii dar frumos deci ceva jocuri?

2 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Nu am jucat nici unul dintre ele. Dar încearcă Dishonored, Skyrim, Left 4 Dead 1 și 2. Nu prea se aseamănă dar poate te gândești să le joci în viitor. Numai bine ^^

| Sarius1994 explică:

Am spus fara left 4 dead