| Madalin2296 a întrebat:

Salutare, caut staff pentru comunitatea www.reality-gaming.Caut staff pentru comunitate, [ moderatori/ moderatori globali ] in curand cautam staff si pentru serverul de samp rp. Serverul de samp este rp, bazat pe mysql.
Caut staff pentru comunitate, comunitatea este noua.
PS: Comunitatea este facuta pentru gaming dar si pentru altele.

1 răspuns:
| gamersamp12 a răspuns:

Am experienta IG (In Game) ca Administrator. Am avut si eu un server RP deschis pentru putin timp pentru ca nu m-am descurcat cu Scriptul... lasa un mesaj daca vrei sa tinem legatura, poate te pot ajuta cu ceva.