| SpEed07 a întrebat:

Imi poate da cineva niste sfaturi de populare a unei comunitati de CS si de SA-MP! Comunitatea este http://hide-team.info! cautam staff (moderatori globali, moderatori, owneri servere)! Ma puteti ajuta cum sa o populez?

Răspuns Câştigător
| StefanVLY a răspuns:

Un lucru simplu ar fi sa dăi mass pe adresa de messenger si să rogi prietenii să dea mai departe. Sau un videoclip rapid in movie maker legat de comunitatea ta, sau pe chat-uri, incearcă poate ai noroc. Fundiţa big grin

| SpEed07 explică (pentru StefanVLY):

Mai astept si alte raspunsuri, si vad care e cel mai bun, iar la cel mai bun dau fundita big grin

| StefanVLY a răspuns (pentru SpEed07):

Totuşi, fară a plăti nu poţi face o comunitate cunoscută, deci e cred că ce am zis eu, e cea mai comodă varianta, oricum, ti-am zis, succes!