| numesiprenume0 a întrebat:

Ce ar fi mai bine sa aleg dintre un ASUS TUF FX505DT cu procesor AMD Ryzen™ 7 3750H pana la  4.00 GHz, 15.6", Full HD, 144Hz, 8GB, 1TB HDD + 256GB SSD, NVIDIA® GeForce® GTX 1650 4GB, Free DOS
si un
Laptop Gaming Lenovo IdeaPad 3 15IMH05 cu procesor Intel® Core™ i7-10750H, 15.6" Full HD, IPS, 16GB, 512GB SSD, NVIDIA® GeForce® GTX 1650 4GB, FreeDOS?
As dori sa stiu de asemenea daca primul suporta jocul GTA 5 la capacitate maxima (cerinte HIGH)?
Ofer funda! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| AbyAlberto17 a răspuns:

Prima varianta este mult mai buna și îți duce Gta v pe ultra Full hd in 100 fps și îți duce 4K in 40 fps
Dacă îți iei a 2 a varianta duce gta v pe ultra Full Hd in 70 fps

| CraciunSebastian321 a răspuns:

Sund de acord cu AbyAlberto17. Laptopurile Asus au avut intotdeauna specificatii de invidiat. Ti-l recomand cu incredere.

| marinaru777 a răspuns:

Intre amd si Intel prefer intel.In locul tau as lua un Asus cu i5 sau i7
https://m.emag.ro/......D66C03MBM/