| bronetwork a întrebat:

Ce jocuri android interesante va mai jucati? happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real racing 3 e cel mai tare.

| RocKzZ a răspuns:

MAKE IT RAIN! Ii un joc misto si e "addicting". Te joci pe el pana nu mai poti. Ideea e sa faci cat mai multi bani, sa iti cumperi tot. La inceput trebuie sa tot glisezi pe bani pana faci de exemplu 100. Apoi iti cumperi tot felul`. De la angajati pana la fabrici. E un fel de Cookie Clicker varianta Android. Sper sa iti placa. Apropo niciodata nu se termina muhahaha. Funda? :3

| alecuelis0020 a răspuns:

Pai sunt multe jocuri frumoase android, fi atent ce poti sa faci sa gasesti jocuri, du-te pe youtube si scrii asa:
-top 10 games for android
si o sa iti dea daca o fi scrii si androidul tauwinking