| Anonimguy a întrebat:

Salutare, cine vrea să joace Fifa 08 online cu mine?, contactaţi-mă big grin (scuzaţi categoria)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| Anonimguy explică (pentru anonim_4396):

Doamne.Dacă doar aici mi-a fost disponibilă postarea. Ce te agiţi aşa?, ai murit că ai citit o intrebare sau ce? nu vezi ca in intrebare scrie "scuzaţi categoria"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimguy):

Nu ma agit deloc.Cer oricarui utilizator sa respecte regulamentul.Multumesc.

| Anonimguy explică:

Hmm. Nu cred că trebuie să răspunzi aşa. era de ajuns un "nu". happy