| Alin_Cramer_1997 a întrebat:

Salutare. Cum fac oameni de pe gta5 online de au 536272728776$ in joc si au lvl 19 sau ce glitch-uri noi sunt pentru bani... Ma puteti ajuta? Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| mucificatorul201 a răspuns:

Unii au hack, glitchurile sunt foarte rare dupa uptade-ul cu bunkerul, daca vrei hack pe ps4 xbox one ps3 xbox 360 i-ati un usb conecteaza-l la un pc/laptop si puneti un hack pe el etc.
cei care sunt uperi bogati sunt niste oameni care au bagat o gramada de bani pe bani viruali laughing)