| SAMP a întrebat:

Salutare, cum imifac cont pe forum-ul de la LEVEL, am incercat insa n-am gasit nici unde un loc in care sa-mi pot face cont.
Va rog ajutati-ma
DAU fundita

4 răspunsuri:
| mad4u a răspuns:

Http://www.level.ro/component/user/register.html

Trebuie să faci pe site, şi cred că e valabil şi pe forum.

| SAMP explică (pentru mad4u):

Mi-am facut de mult cont pe site, insa cand incerc sa il scriu si pe forum imi spune ca nu exista acest cont.
Ma loghez pe forum cu aclelasi cont pe care il am si pe site, nu? ca nu am vazut nici unde pe forum un loc in care sa-ti faci cont

| SAMP explică (pentru ShAdoWwW):

Mi-am facut de mult cont pe site, insa cand incerc sa il scriu si pe forum imi spune ca nu exista acest cont.
Ma loghez pe forum cu aclelasi cont pe care il am si pe site, nu? ca nu am vazut nici unde pe forum un loc in care sa-ti faci cont.