| Casian259 a întrebat:

Cum se poate rezolva problema file acces denied?-you need permision to perform this action? imi apara cand vreau sa copiez un fisier dala. dll Fundaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| ShadowKayne a răspuns:

Fisierele.dll sunt create de directx iti trebuie drepturi de administrator ca sa le muti sau sa le copiezi.

P.s. nu cred ca o sa te ajute un cont de administrator dar in windows 7 este un user adormit. Daca-l activezi pe acela de pe el poti face ce mutari vrei tu.Vezi ce mutari faci daca schimbi ceva la system32 sau windows ia-ti adio de la windows. Sper ca te-am ajutat funda

Cauta tu pe internet ceva de genu cum sa trezesc userul adormit in win7.