| seby1998 a întrebat:

Salut,de curand am instalat windows-ul si am gasit in folderul D niste copy din C, copy-le sunt folderele program files si windows.Eu vreau sa sterg aceste doua fisiere pentru ca nu sunt bune si in folderul C le mai am odata.Cand incerc sa le sterg imi spune:you need permision to perform this action, si mai imi apare try again.Dau funda raspunsului corect.Si am incercat si cu safemode, si sa il restartez

3 răspunsuri:
| iZberg a răspuns:

Salut, dupa parerea mea ai pute sa le lasi acolo daca nu ocupa mult daca ocupa mult, dezinstaleazale din C dupa ai poti sa le stergi din D dar daca nu se pot dezinstala, foloseste un program unlocker ca poate o saati mearga

| seby1998 explică (pentru iZberg):

Ocupa aproape 20 gb

| iZberg a răspuns (pentru seby1998):

UUAAAU nu am stiut dar ori cum D-ul are foarte mult spatiu eu de exemplu am 135 gb pentru mine nu ar fi o problema, nu stiu cu e la tine?