| Alexdapatabus a întrebat:

Daca cineva cumpara un PSF (paysafecard) din Germania, eu imi pot reincarca contul meu PSF folosind acel cod in Romania? Multumesc!

3 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Desigur ca poti

| Jakye a răspuns:

Salut,
Da poți, PaysafeCard este global, poți încărca orice cont de PaysafeCard sau să îl folosești direct la cumpărare.

| Alexdapatabus explică:

Fals! Am incercat. Nu poti reincarca un cont de PSF creat in Romania cu un cod cumparat in Germania. In schimb il poti folosi in magazinele online oriunde in lume.