| mafiot1 a întrebat:

Salut cum imi pot reincarca un pin PaySafeCard?

Răspuns Câştigător
| DjStrike a răspuns:

Îți poți deschide un cont online PaySafeCard pe care sa il încarci virând bani din cont bancar, sau te poți duce la magazine care au paypal si îți poți cumpăra PIN. Sfer ca te-am ajutat. Funda

3 răspunsuri:
| BuffaloSoldier a răspuns:

Poate vrei sa spui cum poti sa il incarci. Odata incarcat nu il mai poti reincarca

Răspuns utilizator avertizat
| BuffaloSoldier a răspuns (pentru mafiot1):

Da. Odata folosit e gata. De cate ori vrei sa mai incarci trebuie sa iei altul. Ar fi ceva sa iti incarci asa la infinit laughing