| Oral a întrebat:

Salutare, daca sunt in Olanda si vreau sa-mi pun net sa ma joc multiplayer (CSGO), exista o varianta ceva fara sa-mi trag cablu, ca stau la un fel de cazare tip "hotel" si nu ma lasa astia sa le sparg prin perete laughing
Pe stick stiam ca era cumva dar merge sa ma joc multiplayer?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Se pare ca internet wireless e singura optiune. Ai optiuni sa-ti iei o placa de retea wireless care sa se conecteze prin USB la pc, sau una care sa se conecteze in placa de baza, prin slot pci express de lungime x1 cel mai probabil. Dar deoarece internetul wireless depinde mult de puterea semnalului, s-ar putea sa ai ping mare in multiplayer.