| CrushBoy89 a întrebat:

Dati-mi si mie niste servere de cs 1.6 nu prea populate...Maxim 20 playeri searahappy Adminii de treabawinking
Multumesc! Fundabig grin

7 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Freakz,mnx,indungi

| HaXo24 a răspuns:

Cs.ronics.ro Sunt putini cateodata chiar des sunt 0 playeri serveru ala il folosesc cand joc cu prieteniibig grin

| Alexandru32178 a răspuns:

Cs.lgn.ro foarte tare svu nu are multi prea multi plaieri si are admini foarte de treaba si de dimineata pana la 2:00 ii vip free

| Crissupsk a răspuns:

connect dau si admine gratis 188.240.250.251:27016

| TaRnC a răspuns:

Gg.pcs16.ro

| Rin_Flo_1995_SdDy a răspuns:

Connect flag.cs32.ro admin free asta e sv meu ma gaseti cu numele rusuwifi sau contactteaza-ma la ID: aadi457

| GyovaNNy a răspuns:

Uite e cel mai tare sv de cs sunt foarte putini playeri dar daca vr sa jucam in 2 si un prieten baga id:scutariugiovani
a da si sv scuze cs.mediadot.ro