| CrushBoy89 a întrebat:

Dati-mi si mie niste servere de cs 1.6 nu prea populate...Maxim 20 playeri seara Adminii de treaba

Multumesc! Funda

12 răspunsuri:
| ParradiSs a răspuns:

Intra pe cel mai tare sv de cs zp.olds.ro nu o sa regretibig grin

| RoByTzU123 a răspuns:

Cs,laleagane.ro

Brasov.indungi.ro

pitesti.indungi.ro

magic.laleagane.ro

| Alexandru32178 a răspuns:

Intra pe cs.lgn.ro foarte tare svu de dimineata este vip free pana la 2:00 si sunt foarte detreaba admini intra si tu.

| I3runeTT a răspuns:

Connect slatina.devilcs.ro. intra si tu nu sunt asa de multi playeri. admini sunt de treaba

| TaRnC a răspuns:

A

| TaRnC a răspuns:

Intra pe Gg.Pcs16.Ro! Am admin! Jok cu nicku ChiO! Haide si tu!

| JohHnny a răspuns:

Salut, Hai pe Sv meu de cs | Se cauta adminii | 192.168.0.128:27016

| Rin_Flo_1995_SdDy a răspuns:

Flag.cs32.ro ma gsesti cu numele rusuwifi asta e sv meu

| kenzo4cs16 a răspuns:

No codati, admini prietonosi rau. se doneaza pentru vip 4e, admini capabili 100%. sv: timisoara.ecila.ro Forum http://www.ecila.ro/forum/index.php?/forum/15553-clasic-»-Timisoara/ Va asteptam cu mare drag! :d

| GyovaNNy a răspuns:

Este cel mai nepopulat server daca vr intram si jucam doar noi 2 si mai intra un prieten cs.mediadot.ro sper sati placa love struck

| Pop_Florinutz_1981 a răspuns:

Cs.arizon.ro cu litere mari!

| Nicusor691 a răspuns:

Furien.aGamers.Ro:27015
MOD: Furien
Cel Mai Tare Server Din Lume.