| EmyJail999 a întrebat:

Dau funda pentru cel mai buna raspunsbig grin! E o intrebare pentru cei care joaca Counter strike 1.6 mai buni(adica sa stie ce inseamna cfg, alias etclaughing ) Nu este chiar o intrebare dar vreau sa imi spuneti ce chestii sa mai bag in configu meubig grin am bagat chestii pentru lag, anti-recoil si bunny hop, cateva binduri si restul defaultbig grin mai vreau sa imi spuneti niste chestii sa bag in elbig grin vreau sa il postez pe niste forumuri si vreau sa fie cat mai bunbig grin apropo nu vreau in el aim sau alte "minuni" laughing deci repet funta pentru cel mai bun raspunsbig grin Va dau si voua configul meu daca vretibig grin Detalii:Imi dati 1 mesaj si va las ID de messenger etcbig grin (Nu imi ziceti nu juca cu cfg etc pentru ca vreau un cfg deafault si nu vor fi mari schimbaribig grin)Multumesc anticipat pentru timpul acordatbig grin(pentru cat ati cititlaughing )Respect!

Răspuns Câştigător
| Delicv3nt a răspuns:

Alias go_slot1 "weapon_mp5navy; weapon_m4a1; weapon_m249; weapon_p90; go_slot1b"
alias go_slot1b "weapon_scout; weapon_awp; weapon_g3sg1; weapon_sg550; go_slot1c"
alias go_slot1c "weapon_sg552; weapon_aug; weapon_tmp; weapon_mac10; weapon_ak47; go_slot1d"
alias go_slot1d "weapon_ump45; weapon_xm1014; weapon_m3; weapon_famas; weapon_galil"

alias go_slot2 "weapon_usp; weapon_glock18; weapon_deagle; weapon_p228; weapon_elite; weapon_fiveseven"

alias rze_helm "vesthelm; vest"
alias rze_nvgs "nvgs; nightvision"

alias tg_fn57dual "fn57; elites"
alias tg_tmpmac10 "tmp; mac10"
alias tg_famgal "famas; galil"
alias tg_m4ak "m4a1; ak47"
alias tg_augsg "aug; sg552"
alias tg_sg550g3 "sg550; g3sg1"

ati_subdiv 0
ati_npatch 0
s_eax 0
s_a3d 0
rate 25000
cl_updaterate "101"
cl_cmdrate "101"
ex_interp "0.01"

Asta folosesq absolut toti din pgl. + Cateva binduri simple in cfg`u normal.Nu au voie cu altcv.sa va intre bine in cap si numai cautati cfg`uri originale de la playerii cunoscuti ca nu o sa gasiti cine stie ce script sau "chestie" sa va faca mai buni!

// This file is overwritten whenever you change your user settings in the game.
// Add custom configurations to the file "userconfig.cfg".

unbindall
//==========================================================================//
// [---Binds---]
//==========================================================================//
bind "TAB" "+showscores; timeleft"
bind "ENTER" "adjust_crosshair; say nextmap"
bind "ESCAPE" "cancelselect"
bind "," "buyammo1"
bind "-" "sizedown"
bind "." "buyammo2"
bind "0" "slot10"
bind "1" "slot1"
bind "2" "slot2"
bind "3" "slot3"
bind "4" "slot4"
bind "5" "slot5"
bind "6" "slot6"
bind "7" "slot7"
bind "8" "slot8"
bind "9" "slot9"
bind "=" "podbotmenu"
bind "[" "voldn"
bind "]" "volup"
bind "_" ""
bind "`" "toggleconsole"
bind "a" "+moveleft"
bind "b" "buy"
bind "c" "radio1"
bind "d" "+moveright"

bind "e" "+defuse1"
alias +defuse1 "+use; rc1; ms1; say_team "---===[DefusinG~BomB]===---~! CoVeR~Me!~"
alias -defuse1 "-use; slot10;"

bind "f" "stopsound"
bind "g" "drop"
bind "ca" "+voicerecord"
bind "m" "chooseteam"
bind "n" "nightvision"
bind "o" "buyequip"
bind "pe" "exec rr.cfg"
bind "cu" "lastinv"

bind "r" "+sayrel"
alias "+sayrel" "+reload; say_team "[-----RELOADING-----]~*pLeaSe~ProViDe~CoVeR*~"
alias "-sayrel" "-reload"

bind "s" "+back"
bind "t" "impulse 201"
bind "u" "messagemode2"
bind "w" "+forward"
bind "x" "radio2"
bind "y" "messagemode"
bind "z" "radio3"
bind "~" "toggleconsole"
bind "UPARROW" ""
bind "DOWNARROW" ""
bind "LEFTARROW" ""
bind "RIGHTARROW" ""
bind "SHIFT" "+duck"
bind "F3" "buyammo1; vesthelm; vest; hegren; flash; flash; defuser"
bind "F4" "deagle; buyammo2; buyammo2; buyammo2; buyammo2; buyammo2"
bind "F5" "mp5; buyammo1; buyammo1"
bind "F6" "ak47; m4a1; buyammo1; buyammo1"
bind "F7" "sg552; aug; buyammo1; buyammo1"
bind "F8" "awp; usp; buyammo1; buyammo1"
bind "F9" ""
bind "F10" ""
bind "F12" ""
bind "DEL" ""
bind "PGDN" ""
bind "PGUP" ""
bind "KP_ENTER" "vesthelm; vest"
bind "KP_MINUS" "p228"
bind "MOUSE2" "+attack2"
bind "PAUSE" "pause"

//==========================================================================//
// [---Keys---]
//==========================================================================//
bind "f1" say "---==>>>~Re~aLLz~