| VladVega a întrebat:

Dau Funda!
Suneti-mi va rog cum fac poze unui admin pe un server de cs 1.6?
Am si eu admin identic cu al lui si as vrea un program cu care sa pot face poze la ecran atunci cand sunt in joc. Stiu si pot face screenshot-uri la consola dar nu pot face poze la joc. Am incercat prin butonul "print" al tastaturii si paint dar nu-mi iese.
Precizez ca nu am steam.

Răspuns Câştigător
| anonimus22222 a răspuns:

Poti sa iti iei programul Fraps si poti sa faci screen-uri.

2 răspunsuri:
| Thebestkiller a răspuns:

Incearca cu camstudio

| ConducereaLumi a răspuns:

Deci deschide csu' dai la obtiuni si dai dupa la video dupa click la ''run in window'' si dupa apesii ''Prins Screen" si te duci frumusel la paint si apesi CTRL + V *mai intai Ctrl apoi V * (eu il am in winodow si asa fac screen'shoturi tongue ), sau mai poti sa ii faci demo big grin

Ma Rog, Bafta