| costel676 a întrebat:

Salutare.
De azi dimineata am o problema cu laptopul; cand dau sa deschid o aplicatie imi spune "windows cannot acces the specified device, path or file.You may not have the appropriate permissions to acces the item."
PS:am windows 7 si singurul program care merge este antivirusul avira si internet explore doar daca dezactivez antivirusul va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| io5if a răspuns:

Poate ca avira face nu lasa windows-ul sa acceseze fila (carantina), poate e stearsa, incearca sa pornesti aplicatia ca administrator, click dreapta pe aplicatie > run as administrator.

| costel676 explică (pentru io5if):

Am dat pe administrator dar tot nu merge

| albul96 a răspuns:

Inchide avira pe un anumit timp si vezi daca s-a schimbata ceva...

| io5if a răspuns (pentru costel676):

Incearca sa reinstalezi aplicatia.