| KamyTza22 a întrebat:

Pe laptop nu imi mai merge yahoo sau orice alt program imi da o eroare in care scrie asa:
Windows cannot access the specified device,path, or file. You may not have the appropriate permissions to access the item.
Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in My Computer ---> click dreapta pe unitatea C ---> proprietati ---> în fereastra care s-a deschis da click pe ---> Securitate (se afla sus)
Acum da click pe ---> Administrator si in fereastra de mai jos bifeaza toate casutele, mai putin ultima casuta in care iti spune de-> Permisiuni Speciale (pe asta nu o bifezi) ---> Click pe Apply -> OK.
Acum intra pe yahoo dupa un restart.
Bafta!