| Georgestaff08 a întrebat:

de putin intimp in orice intru joc,program imi da eroarea Windows cannot access the specified device, path, or file.You may not have the appropriate permissions to access the item dau funda

1 răspuns:
| xBlaise a răspuns:

Ai virus in pc. Si eu am avut aceeasi problema cand aveam avast, avira si nod. Dupa parerea mea si cred ca a mai multora e mai bine sa nu mai bagi anti-virus pentru ca el daca detecteaza un virus il pune in carantina, iar acel virus poate sa infecteze si alfe fisiere si tot asa. Nu mai bagati anti-virusuri pentru ca sunt de toata jena. Mai bine aveti grija de descarcati, pe ce site-uri intrati si ce fisiere de la alte persoana acceptati. Eu nu mai folosesc anti-virus de 2ani si sunt mai multumit decat eram inainte cu el. Baftawinking