| Alex9310 a întrebat:

De cateva zile a aparut o problema la Fifa 17! Cand dau sa joc la kick off dupa ce intra in meci imi iese din joc. iar daca joc online nu imi merg controalele! Si nici nu pot modifica tastele. Un amic se confrunta cu aceeasi problema. Banuiesc ca e o problema comuna a tuturor jucatorilor de Fifa de pe Origin. Mai are cineva aceasta problema? A gasit cineva rezolvare? Precizez ca am dat update la Origin, chiar am reinstalat si jocul. Va multumesc!

1 răspuns:
| M0scraciun a răspuns:

Http://answers.ea.com/......-p/5584512 poate te ajuta ...eu nu am nici o problema deci nu ii de la origin