| XxPhoenixXx a întrebat:

Mi-am luat de curand fifa 08 asa si am gasit un patch de 2016/2017. L-am descarcat, l-am instalat am intrat in fifa tot jcuatori schimbati dar cand vreau sa joc un meci la kick off de exemplu ma scoate din joc, tin sa mentionez ca in practice mode la antrenament pot juca dar nu pot juca meci oficial si nici la manager mode. Tin sa mai precizez ca nu imi iese din joc la manager mode daca dau sa joace ei la Quick Sim. Deci intrebarea mea cum as putea sa rezolv aceasta problema?

3 răspunsuri:
| qqDDenis a răspuns:

Salut,problema aceasta o poti rezolva.Tu intri in folder-ul in care ai instalat acest joc si daca are un folder patch poti intra in el si cauti mod-ul sau cauti chiar tu unde ai instalat acest mod dar de acum in colo iti recomand sa testezi cu un antivirus orice aplicatie inainte sa o deschizi! PS: poti intra si in control panel sa vezi daca il ai si acolo instalat acest mod!

| XxPhoenixXx explică (pentru qqDDenis):

Pai eu modul l-am instalat in fifa 08 acolo imi zisese sa.l instalez si l-am instalat dar degeaba, nu inteleg de ce ma scoate din joc?!

| qqDDenis a răspuns (pentru XxPhoenixXx):

Aceasta problema depinde si de calculator-ul tau.Citeste mai sus si mai rar si poate o sa intelegi!