| ɗєʌɗvơɪƈє a întrebat:

Salutare!
Deci...cine joaca mafia II, imi poate da si mie salvarea lui(daca are jocul intre 25%-50%)...nu ca mi-e lene sa fac eu jocul dar mi-am reinstalat windows-ul si am pierdut salvarilesad..deci are careva salvare intre 25-50% la mafia II sa mi-o dea si mie?

Răspuns Câştigător
| Zeneken a răspuns:

Uite aici toate salvarile! Doar apasa pe download!
Link: http://www.gamefront.com/files/17258999/Mafia-II-Saves.rar

Funda?

| ɗєʌɗvơɪƈє explică (pentru Zeneken):

Ma enervasem ca nu gaseam pe net, iar de nervi am jocullaughing...dar funda oricumhappy

1 răspuns: