| Atheengo a întrebat:

Salutare...eu cu inca cineva am facut un metin privat avem forum totul bine si frumos acum am avea nevoie de un sprijin de staff cine stie comenzi de gm si poate aduce lume pe server sa adauge metin2utzu@yahoo.com deci stiti dumneavoastra sa umblati si sa aduceti lume sau stiti pe altcineva?

4 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Te'am bagat: raul_121
nu sunt neaparat interesat de posturi dar pot aduce oamenibig grin

Răspuns utilizator avertizat
| andreibubu2 a răspuns:

Angel_dark23294@yahoo.com as fi interesat de un post de GM (serveru e cu hamaky)

| Carb0n a răspuns:

Adauga messul meu eutu1989 (eu team bagat) si vb acolowinking