| WAYNEZ a întrebat:

Salutare.Eu dețin următoarele jocuri:GTA 5, Red Dead Redemption 2, Forza Horizon 4 și Fifa 22.Doresc să-mi cumpăr în următoarele zile unul dintre jocurile Far Cry 6 sau Forza Horizon 5. Ce joc credeți că-i cel mai bine să-l cumpăr?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Depinde ce preferi. Eu as merge pe Far Cry, prefer actiune si poveste vs racing.

1 răspuns:
| WAYNEZ explică:

Eu înclin spre Far Cry 6, dar crezi că Steam va face reducere la Forza Horizon 5 de sărbători?