| Mafiotu2002 a întrebat:

Salutare, eu ma numesc Mihai. Si vreau sa stiu si eu un counter strike 1.6 cu care pot sa folosesc silent aim happy. Am incercat cs 1.6 extream v6 parca si lant final si nu au mers. Cs care va merge primeste FUNDA + VOT! happy

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Man. In primul rand invata sa joci fara cod ca e aiurea sa bagi din ala ca oricum te prinde cineva usor. Si cu codul, pornesti jocul si apoi pornesti codul, nu intri pe server inainte ca o sa-ti dea eroare. Leis e injected si o sa-ti "sparga" cs-ul cand esti pe server. Cnad esti in meniu pornesti codul. Ca sa iti mearga incearca cs bestial dar sa ai cfg cu setarile tale ca nu poti sa schimbi in ala decat in consola.

| C0olmonkey a răspuns:

Depinde si ce silent aim ai :). Uite aici un cs pe care ar trebui sa mearga :
http://www.freakz.ro/......19660.html

| Mafiotu2002 explică (pentru C0olmonkey):

laughing) L`am incercat. Dar faza e ca eu intru pe cs intru pe sv las asa si nu imi aleg echipa, bag in bara cs`ul. Apoi dau pe Lies. Porneste. Apas pe cs SI se sterge din bara. Deci practic ma scoate din cs cand intru cu codu

| Mafiotu2002 explică (pentru C0olmonkey):

Deci am incercat or ce cs si pe toate dau sa imi aleg echipa dar nu aleg bag in bara cs, dupa dau pe lies deschid cs si ma scoate din el. straight face