| alexcoman34 a întrebat:

Exista ceva locuri de munca de acasa, pe calculator?! Un site ceva?! Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| alexcoman34 explică (pentru suntserios):

Pai, stiu sa fac multe lucruri, acum depinde ce?

| suntserios a răspuns (pentru alexcoman34):

Chestii care se si platesc... programare, design, marketing online, articole

| alexcoman34 explică (pentru suntserios):

Normal, sincer chiar ma pricep si la engleza sunt destul de bun.

| gabri123 a răspuns:

Buna iti las aici un link pe care trebuie sa te inregistrezi http://huredrzope. date/5981985594839/ si trebuie sa activezi reclamele cu ajutorul codului ce apare sus.Pentru fiecare cod vei fii platit succes!