| Kraxy a întrebat:

Îmi poate da cineva un server de GTA SA:MP care să aibă cât de cât playeri(Mai mult de 50) şi să aibă GameMode RolePlay UNIC?
Funda! happy

3 răspunsuri:
| Kraxy explică:

HostName: RedzMax RPG - Let the gammeddon begin!
Address: rpg.RedzMax.com:7777
Players: 138 / 300
Ping: 24
Mode: RZM:RP v0.5
Map: San Andreas

Am găsit, vă va lăsa impresionaţi.

| luma a răspuns:

Adress: Final version-server creator DMC
Ping: 14
Mode:R-zone v0.1
Map: San Andreas
Ip: 94.176.163.59:7777
primi 10 care intra promesc 30 rp cate o masina( avem multe infernus si bullet) si 10000000 de dolari si dau si admin la toti care intra

| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Primul lucru este acela de a intra pe GTA SA-MP si sa dai click pe internet si apoi dai iar click la mode si scrii Romania! Acolo sunt in ffiecare zi cate 190 playeri
FUNDA?